Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
zadzwoń - 505 382 030 lub 504 379 570
Wzorniki
Poglądowe wzorniki przedstawiający kolory i struktury poszczególnych rodzajów drewna, przykładowe balustrady oraz sposób montażu schodów drewnianych.

LISTWY MASKUJĄCE – OPASKI

Opaska drzwiowa

Obowiązkowe wykończenie drewnianych drzwi. Ten drobny detal sprawia, że futryny wyglądają estetycznie i nowocześnie. Opaski i listwy maskujące wykonujemy z litego, świerkowego lub lipowego drewna. Idealnie gładka powierzchnia z frezami (z jednej lub z dwóch stron) będzie prezentować się pięknie w każdym wnętrzu.

Dostępne wymiary listew maskujących: z drewna lipowego 5cm x 1cm oraz świerkowego 7cm x 1cm i 10cm x 1cm. Na zdjęciu podane są wymiary w centymetrach (grubość 1cm szerokość od 5 cm do 10cm).

Listwy maskujące i ozdobne - listwa 5x1 cm - przykładListwy maskujące i ozdobne - przykładListwy maskujące - opaski drzwiowe - przykład

 

Listwy maskujące – ozdobne

Ten element dekoracyjny znajdzie swoje miejsce w wielu projektach aranżacji wnętrz. Spełnia dwie funkcje: po pierwsze uzupełnia wnętrze o dodatkowy element, po drugie – maskuje „newralgiczne punkty”, na przykład nieestetyczne łączenia różnych elementów wykończeniowych.

Listwy ozdobne i maskujące wykonujemy z idealnie wygładzonego drewna lipowego. Opaski dostępne są szlifowane i frezowane.

Na zdjęciu podane są wymiary w centymetrach (grubość 0,5 cm szerokość od 2,5 cm do 4,5 cm).

Listwy maskujące - listwy ozdobne - przykładListwy maskujące - listwy ozdobne - jeden z przykładów

Zamówione wyroby wysyłamy kurierem. Mogą Państwo również odebrać je osobiście – w takim przypadku zapraszamy do siedziby firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

listwy narożne
stopnie dębowe
tralki
drewniane listwy podłogowe
kątowniki drewniane

Pomożemy Państwu w wyborze najlepszych dla Państwa produktów i korzystnie je wycenimy.

Prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy:

tel.: 505 382 030

tel.: 504 379 570

biuro@wyrobydrewniane.com

ul. Czereśniowa 7; 34-340 Jeleśnia; Telefon: 505 382 030